خرید و فروش سیم کارت 0912 همراه اول کد ۱ و کد ۲

همراه اول به عنوان اولین اپراتور سیم کارت در ایران، فروش سیم کارت دائمی خود را در سال 1373 با پیش شماره 0912 آغاز کرد. در بازار امروز خرید و فروش سیم کارت، “خط 0912” به عنوان با ارزش ترین رنج خط به شمار میرود به همین دلیل است که “خرید خط 0912” رایج تر از سیم کارت های دیگر میباشد. “سیم کارت 0912” با توجه به المان هایی چون کد و میزان رند بودن قیمت گذاری میشود و باید به این نکته توجه داشت که با به پایان رسیدن رنج سیم کارت های دائمی 0912 قیمت تمامی آنها افزایش پیدا خواهد کرد، لذا میتوان چنین برداشتی نیز داشت که حتی خرید یک “سیم کارت 0912 ارزان” هم در نوع خود سرمایه محسوب میشود!

بیشتر بخوانید: وام طلاوام خودرو

لیست سیم کارت های ۰۹۱۲

جهت خرید سیم کارت همراه اول و دریافت وام طلا با شماره های زیر تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز جهت خرید و فروش سیم کارت همراه اول :

مشترکین سیم کارت همراه اول0912 که قصد خرید یا فروش سیم کارت ۰۹۱۲ را دارند میتوانند با مدارک زیر اقدام کنند :

۱- همراه داشتن اصل مدرک شناسایی معتبر
۲- حضور شخص مالک سیم کارت در دفتر
۳-سیم کارت مورد معامله

لازم به ذکر است که در صورتی که سیم کارت همراه اول شما دارای تعویض سیم کارت باشد تا ۲۰ روز قابل تغییر نخواهد بود. وام طلا

چرا تامین سرمایه اُمگا؟

فروش سیم کارت ۰۹۱۲

تامین سرمایه اُمگا فروشنده سیم کارت های دائمی ۰۹۱۲ با بهترین قیمت و شرایط مناسب. جهت خرید سیم کارت ۰۹۱۲، بعد از انتخاب سیم کارت حتما با ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم.

خرید اقساطی سیم کارت ۰۹۱۲

انتخاب سيم كارت از شما اقساط با ما، تامین سرمایه اُمگا برای ارائه خدمات بهتر فروش اقساطی سیم کارت ۰۹۱۲ را قبول می کند. شما می توانید اقساط خود را بین ۴ الی ۲۴ ماه انتخاب کنید.

وام سیم کارت ۰۹۱۲

اگر قصد دریافت وام با ضمانت سیم کارت هستید میتوانید ضمن تماس با کارشناسان فروش تامین سرمایه اُمگا مشخصات جامعی را در خصوص نحوه دریافت وام با ضمانت سیم کارت کسب نمایید.

مقالات اخیر

09128239117