دریافت وام طلا با بهترین شرایط

تیم ما بیش از ۱۴ سال است که در زمینه وام خودرو، وام طلا و وام سیم کارت فعالیت داشته است و در حال حاضر ۲ شعبه داریم. قابل توجه است که تمامی قرارداد های تامین سرمایه اُمگا زیر نظر وکیل انجام می شود و تمامی مراحل کار مشتری در یک روز انجام میشود و با بستن همزمان قرارداد وجه وام طلا واریز می شود. 

برای دریافت وام طلا می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه تامین سرمایه اُمگا استفاده کنید. برای مشاوره دیگر خدمات ما از جمله وام خودرو و وام سیم کارت می‌توانید با شماره 09128239117 و 09120516792 تماس بگیرید.

وام طلا چیست؟

طلا از گذشته‌های دور به عنوان یک کالای با ارزش شناخته می‌شود و در حال حاضر در برخی از اقتصادها پشتوانه پول و ارزش پول ملی کشورها به حساب می‌آید، طلایی که در ایران دارای دو جنبه زینتی و سرمایه‌گذاری دارد و اکثر افراد با تاکید بر این دو جنبه با توجه به میزان درآمد و پس انداز خود طلا را خریداری می‌کنند.

امروزه گرفتن وام یکی از دغدغه های بسیاری از مردم می باشد.
این روزها بازار قیمت طلا خیلی گرم است. ببخشید اصلاح می کنیم این روزها نه، این سالها بازاری پر نوسان، باعث شده طلا بیشتر از آن چه ارزش دارد ارزشمند شود. این ارزش کاذبانه برای واگذار کنندگان وام یا فروشندگان کالا بهانه خوبی برای تضمین شده است. به قیمت وام یا کالا طلا می برید و یک ضمانت معتبر، دست به نقد را دست واگذار کننده می دهید.
دارندگان طلا از طریق فروش طلا و هزینه کرد بیشتر، طلاهای بیشتر و گران‌تری تهیه می‌کنند، همچنین از طریق فروش طلاهای خود نیازهای مالی خود را رفع می‌کنند، در شرایط فعلی که اکثر افراد با مشکلات متعدد مالی مواجه هستند حجم تقاضا برای دریافت وام و تسهیلات خرد به شدت افزایش یافته و این در حالی است که بانک‌ها منابع کافی برای ارائه تسهیلات ندارند.
بیشتر بخوانید : ثبت شرکت در اندیشه

راه های ارتباطی

تلفن ثابت:

09128239117
09120516792

آدرس: تهران، خیابان فاطمی

وام با ضمانت طلا از جمله وام هایی است که امروزه مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است. این وام با نام های وام فوری در بین مردم جامعه شناخته می شود. به همین منظور گروه تامین سرمایه امگا شرایطی آسان را برای در یافت کنندگان وام در نظر گرفته است که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

آیا تا به حال این فکر کرده اید که بدون از دست دادن سرمایه خود ، به آن اضافه نمایید ؟ آیا برای شما هم پیش آمده که به علت مشکلات مالی یا گسترش دادن کسب و کارتان نیاز به پول و وام داشته باشید ؟ آیا تا به حال اندیشیده اید که چطور و چگونه بدون داشتن ضامن و دادن چک و سفته ، وام دریافت نمایید ؟

آیا به این فکر کرده اید که چگونه می توان بدون فروش طلا و متضرر شدن با فروش آن وام در یافت نمایید ؟ آیا به این فکر کرده اید چطور می توان بدون دغدغه و درد سر وام در یافت کرد ؟ آیا تا به حال برای شما پیش آمده که برای در یافت وام به موسسات مالی و اعتباری یا بانک ها مراجعه کنید و با لیست طویلی از مدارک قابل ارائه و صف طولانی انتظار جهت اخذ وام رو به رو شوید ؟

قطعا برای همه ما پیش آمده است که نیاز مالی پیدا کنیم یا بخواهیم کسب و کار خود را گسترش دهیم که در این صورت باید بر سرمایه مان بی افزاییم. به همین منظور به فکر فروش سرمایه خود مانند خودرو ، طلا و … افتاده ایم. و در آخر با خود فکر کرده ایم که قطعا روزی مجدد آن را خریداری می کنید. چه بسا خیلی بهتر و گران تر از قبلی! اما می دانیم با تورم روزانه که در جامعه در حال رخ دادن است، این کار یک امر غیر ممکن می باشد.

گروه تامین سرمایه امگا با در نظر گرفتن شرایط فعلی اقتصادی جامعه ، وام گیری را آسان نموده است. وام طلا یکی از خدماتی است که گروه تامین سرمایه امگا برای شما عزیزان و متقاضیان در نظر گرفته است ، زیرا دیگر به ضامن ها احتیاجی نیست ، نیازی نیست که چک و سفته دهید یا معادل مبلغ وام وثیقه ای ارائه دهید.

شما با گروه تامین سرمایه امگا معادل مبلغ روز طلا می توانید با ضمانت آن وام بگیرید. مبلغ وام با ضمانت طلا از سوی گروه تامین سرمایه امگا کاملا با اجرت محاسبه شده و به قیمت طلای خام به شما وام نمی دهند.

به این صورت که اگر شما هشت گرم طلا داشته باشید ، هم چنین قیمت روز طلا پانصد هزار تومان باشد، شما وامی به مبلغ چهار میلیون تومان در یافت خواهید نمود.

مقدار طلای شما به همراه مدت زمانی که برای باز پرداخت اقساط مشخص کرده اید ، در یک قرار داد که بین شما و گروه تامین سرمایه امگا، منعقد می گردد ، نوشته خواهد شد. این قرار داد در دو نسخه می باشد که یکی از آن نزد شما باقی خواهد ماند.

پس با این توصیف وام طلا از سوی گروه تامین سرمایه امگا یک مزیت به شمار می آید!

آیا می دانستید که شما با در یافت وام طلا از چه مزیت هایی بر خوردار می شوید ؟ آیا می دانستید که دیگر نیازی به چک و سفته و ضامن ندارید ؟ آیا می دانستید حتی می توانید مدت زمان پرداخت وام خود را مشخص کنید ؟ آیا در نظر گرفته اید که با اخذ وام طلا می توانید علاوه بر حفظ سرمایه ، به آن بی افزایید ؟

وام با ضمانت طلا ، یکی از خدمات وام دهی از سوی گروه تامین سرمایه امگا می باشد. امروزه وام طلا به عنوان ساده ترین و در دسترس ترین نوع وام بین عموم مردم شناخته شده است. اگر شما آشنایی با وام طلا یا وام با طلا یا وام طلا ندارید ، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

ما قصد داریم ساده ترین نوع وام گیری را به شما بگوییم. بدون آن که سرمایه خود که طلا می باشد را از دست دهید یا مجبور به فروش آن شوید. در صورت فروش طلا می دانیم که آن را از دست خواهید داد و با تورم روزانه قیمت طلا بعد ها به سختی می توانید آن را جایگزین نمایید.

وام فوری شاید نام دیگری برای وام طلا باشد که بین مردم شناخته می شود. زیرا شما کم تر از یک ساعت وام با ضمانت طلای خود را از گروه تامین سرمایه امگا در یافت خواهید نمود .

دریافت این وام شرایط سخت و پیچیده ای ندارد. همان طور که گفتیم تنها کافی است تا در انتهای این مطلب کنار ما باشید.

این وام ، شما را از فروختن طلا و از دست دادن سرمایه تان ،  آسوده می کند. شما دیگر نیاز به فروختن طلا نیز ندارید. زیرا با دادن هر مقدار از طلا ، می توانید با مراجعه به مراکز وام با ضمانت طلا ، بر روی طلا های خود وام بگیرید و مبلغ در یافتی را به طور اقساط پرداخت کنید. همین طور می توانید مدت زمان پرداخت این اقساط را به صورت اختیاری مشخص نمایید.

طلا از گذشته تا به امروز به عنوان یک کالای با ارزش شناخته می شده است ، و در دنیای امروز در برخی از اقتصاد ها یکی پشتوانه مالی به حساب می آید. همین طور این پشتوانه مالی ، می تواند برای دریافت وام طلا یک ضامن به حساب بیاید.

امروزه در ایران طلا دو جنبه زینتی و سرمایه گذاری دارد. که افراد با توجه به این دو جنبه بسته به میزان در آمد و پس انداز خود اقدام به خرید و استفاده از آن می کنند . به همین منظور کم تر خانه یا شخصی پیدا می شود که طلا نداشته باشد.

ما در ادامه از مزیت های در یافت وام طلا برای شما می گوییم. شما نیز می توانید از گروه تامین سرمایه امگا ، وام با ضمانت خودرو و وام با ضمانت سیم کارت نیز در یافت نمایید .

لازم به ذکر می باشد که وام طلا ، نیازی به فروش طلا ندارد و شما بدون فروش سرمایه و زیور آلات خود می توانید مشکلات مالی خود را که نیاز به وام دارد را بر طرف سازید.

چرا وام طلا؟

متاسفانه با پایین آمدن سطح درآمد و نقدینگی در کشور، مردم و بازاریان با مشکلات زیادی از قبیل رکود و عدم نقدینگی و رونق کسب و کار روبرو هستند و در این شرایط کسانی که به وام فوری از بانکها نیازمندند با طولانی شدن و سخت گیری بیش از حد بانکها باید مشکلی به مشکل خود اضافه کنند تا بعد از هزار و یک پیچ و خم روال اداری بانک ها منتظر تایید یا عدم تایید وام باشند .

در این شرایط با توجه به کمبود نقدینگی و عدم توانایی مردم در جهت خرید و رونق کسب و کار، موسسه تامین سرمایه اُمگا به ارائه وام طلا در قبال سپرده طلا روی آورد که هم کسب و کار خود را رونق دهند و هم مشکل مردم حل شود که سود وام آنها مقداری از سود بانکها بالاتر است ولی در شرایطی که بانکها نیاز فوری مردم را با وام بانکی نمی توانند تامین کنند و هزار و یک ضامن و وثیقه و شروط ایجاد می کنند سود بالاتر وام های خصوصی طلافروشی ها و دفاتر خصوصی به مراتب بهتر از شرایط دست و پا گیر بانکها می باشد و پرداخت فوری آنها مشکلات آنی مردم را حل می کنند.

بهترین مزیت وام طلا از موسسه تامین سرمایه اُمگا این است که نیازی به ضامن و یا وثیقه خاصی ندارد. بنابراین عده‌ای از مردم این روش را انتخاب می کنند و طلای خود را که نوعی سرمایه محسوب می‌شود را برای مدتی که حداکثر دو سال در نظر گرفته شده است نزد موسسه اُمگا قرار می دهند. و در نتیجه به‌ازای آن، وام دریافت می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت وام طلا می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

وام چیست؟

وام نوعی قرض دادن پول سوددار است، که در زمانی مشخص بین قرض دهنده و قرض گیرنده انجام می‌شود. وام دارای انواع مختلفی می‌باشد. جزئیات حقوقی وام در رشته حقوق مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. مفهوم وام تاریخچه‌ای قدیمی دارد و به دوران کهن بازمی‌گردد.

وام در واقع پول، ملک، کالا و یا هر نوع دارایی‌ای است که از جانب یک فرد، یعنی وام دهنده، به فرد دیگر، یعنی وام گیرنده، پرداخت می‌شود. شرط اصلی در این پرداخت این است که اصل دارایی پرداخت شده به همراه مقداری بهره، پس از گذشت زمان مورد توافق طرفین به وام‌دهنده بازگردانده شود.

قوانین یک وام استاندارد به صورت رسمی قبل از اینکه پولی دست به دست شود، به دو طرف بیان می شود (معمولا به صورت مکتوب و قرارداد). اگر قرض دهنده ای به وثیقه نیاز داشت، این کار در اسناد هم قید خواهد شد. بیشتر وام ها بسته به بیشترین مقدار بهره ای که می توانند داشته باشند، همچنین موارد دیگری مانند زمان بازپرداخت و…، دارای مقرراتی هستند.

پرداخت وام از جانب بانک‌ها و مؤسسات مالی نقش مهمی در برطرف نمودن مشکلات مالی آحاد افراد جامعه دارد. شاید بتوان گفت که مهم‌ترین هدف وام‌دهی از آغاز تا کنون همین کارگشایی بوده است.

وام ها می توانند انواع شخصی، شرکتی، موسسات مالی و دولتی داشته باشند. وام راهی برای رشد عرضه پول در اقتصاد، همچنین ایجاد رقابت، معرفی محصولات جدید و توسعه عملیات تجاری به حساب می آید. وام منبع اصلی سود برای بسیاری از موسسات مالی مثل بانک ها و فروشندگان خرد از طریق استفاده از اعتبار، به شمار می رود.

بیشتر بخوانید : لوله برق pvc

انواع وام ها:

 • وام ازدواج
 • وام قرض الحسنه
 • وام مسکن
 • وام طلا
 • وام کشاورزی
 • وام صنعتی
 • وام کالا
 • وام خودرو
 • وام خودروی فرسوده
 • وام سیم کارت
 • وام جعاله تعمیر مسکن
 • وام مضاربه ای
 • وام پشتیبانی از طرحهای سرمایه گذاری

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت وام طلا می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه تامین سرمایه اُمگا استفاده کنید. برای مشاوره دیگر خدمات ما از جمله وام با ضمانت خودرو و سیم کارت می‌توانید با شماره 09128239117 و 09120516792 تماس بگیرید.

فلز طلا:

طلا از زمان‌های قدیم تا به امروز، همواره به‌عنوان یک فلز گران‌بها و با ارزش شناخته ‌شده است که به دلیل ارزشمند بودن آن، مورد توجه بسیاری از افراد در قشرهای مختلف جامعه قرارگرفته است.

این فلز گران قیمت، عنصری نرم و شکل‌پذیر است که به صورت خالص، به رنگ‌زرد روشن در طبیعت وجود دارد. این فلز در مجاورت هوا و آب زنگ نمی‌زند. از آن‌جا که طلا این قابلیت را دارد که تا حد رشته های بسیار کوچکی درآید از آن به وفور در صنعت جواهرسازی بهره می‌گیرند.

البته بد نیست اشاره کنیم که این عنصر گرانبها فقط برای سرمایه‌گذاری و استفاده در جواهرسازی کاربرد ندارد، بلکه در صنایع دیگر نیز کاربرد دارد و مثلا در سیم‌کشی‌های الکتریکی یا حتی دندان‌پزشکی هم از طلا استفاده می‌شود.

این عتصر گران بها در گروه ۱۱ جدول تناوبی جای دارد و یکی از کم واکنش‌ترین عنصرهای جامد در شرایط استاندارد است.

پس می‌توان این فلز را به صورت خالص در طبیعت به صورت دانه‌ای یا تکه‌ای در میان سنگ‌ها، کانی‌های بلوری شده و مواد ته نشینی آبرفتی پیدا کرد. همچنین در میان کانی‌ها به صورت ترکیبی با دیگر عنصرها به ویژه تلوریم دیده شده اما فراوان نیست.

بیشتر بخوانید : ثبت شرکت در شهریار

طلا یکی از شکننده‌ترین عنصرهاست. این عنصر بسيار سست بوده و به‌منظور استحكام بيشتر به‌صورت آلياژ درمی‌آید. طلا هدایت‌کننده خوب دما و الکتریسیته است.

ارزش طلا به دلیل کمیابی آن، کاربردپذیری آسان، تصفیه راحت، مقاومت در مقابل زنگ زدن و خوردگی، رنگ متمایز، واکنش‌ناپذیری با دیگر عناصر است ویژگی‌هایی که در کمتر فلز دیگری دیده می‌شود. همچنین این فلز این قابلیت را دارد که تا حد رشته های بسیار کوچکی درآید که این خاصیت در ساخت جواهرات کاربرد بسیار مهمی دارد. اسکالپ سر

فروش طلا یا دریافت وام طلا ؟

تمام سرمایه گذاری‌ها با هدف کسب سود و تبدیل آن به پول نقد انجام می‌شود، به هرحال قصد شما از سرمایه گذاری در هر بازاری این است که روزی پول خود را نقد کرده و از سود آن استفاده کنید.

با توجه به نوسانات بازار طلا و سکه فروش آنها در این شرایط کار سنجیده ای به نظر نمیرسد، و ممکن است ضرر مالی زیادی برای شما داشته باشد یا حتی ممکن است در آینده حسرت این رو بخورید که چرا طلامو نفروختم و الان قیمتش دو براره!!! اما بسیاری از افراد به ناچار برای برطرف کردن مسئله مالی خود مجبور به فروش طلای خود میشوند.

وام طلا این امکان را ایجاد میکند، که بدون فروش طلای خود، مسئله ی مالی خود را برطرف نمایید. موسسه تامین سرمایه اُمگا به ارزش ۱۰۰ درصد طلا شما وام می دهد.

گرفتن وام طلا قاعده پیچیده ایی ندارد. هر مبلغی که فرد وام بگیرید معادلش به نرخ روز طلایش محاسبه می کنند و در صورتی که ارزش طلا با مبلغ وام و کارمزد روی هم برابر شد، طلا را به عنوان ضمانت؛ موسسه تامین سرمایه اُمگا قبول خواهد کرد.

مزایای دریافت وام طلا چیست؟

در شرایط عادی که اقتصاد حال مناسبی دارد، افراد دارای درآمدهای پیش‌بینی شده هستند. خلق درآمد ماهیانه مولود کسب و کار و شغل است، اما وقتی اندازه اقتصاد (تولید ناخالص داخلی) کوچک می‌شود، محاسبات دریافت درآمدهای ثابت و اتفاقی، دشوار است، چرا که امکان تأخیر و تعویق در دریافت مبالغ مورد نظر وجود دارد. علاوه براین، هزینه‌های زندگی روند صعودی دارد. پس قبل از دریافت وام باید محاسبات پرداخت آن، به طور جدی و با سیاست‌های سختگیرانه صورت گیرد تا یک وقت در بازپرداخت آن، اختلالی ایجاد نشود.

آیا دریافت وام در شرایط رکود تورمی مناسب است؟

در شرایط کنونی پرداخت وام و همچنین دریافت وام تبدیل به امری سخت و غیرممکن شده، ولی بااین‌حال عموم مردم می‌توانند با به ضمانت گذاشتن طلا، سکه و جواهر خود وام دریافت کنند.

بنابراین دریافت وام طلا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وام با ضمانت طلا درواقع ساده‌ترین و در دسترس ترین نوع از وام‌ها هست. روش دریافت وام از این طریق، به این دلیل مناسب است که همه ما مقداری طلا در منزل داریم که می‌توانیم با به ضمانت گذاشتن آن نزد مجموعه طلا جم وام آنی و بدون ضامن دریافت کنیم.

شرایط دریافت وام طلا

دریافت تسهیلات بانکی آن هم در زمان نیاز همواره یکی از دغدغه‌های اصلی مردم بخصوص قشر مستضعف جامعه بوده است. در این میان برخی از مردم برای رفع نیاز ضروریشان به سراغ سیستم بانکی و برخی دیگر سراغ صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و … می‌روند.

اما اگر شما هم جزو آن دسته از مردمی باشید که برای رفع نیاز ضروری به سراغ سیستم بانکی می‌روید حتماً با مشکلات دریافت وام و خوان‌های فراوان آن در بانک‌ها آشنا خواهید بود؛ برخی مردم از دیرباز روشی خاص را برای رفع نیاز ضروریشان انتخاب کرده‌اند و آن چیزی نیست جز دریافت وام به ازای قرار دادن طلا در بانک ها و موسسات غیر دیولتی.

این روزها بازار قیمت طلا خیلی گرم است، و باعث شده طلا بیشتر از آن چه ارزش دارد ارزشمند شود. این ارزش کاذبانه برای واگذار کنندگان وام یا فروشندگان کالا بهانه خوبی برای تضمین شده است. وام طلا در واقع ساده ترین و دردسترس ترین نوع از وام ها میباشد، زیرا شما به ارزش ۱۰۰ درصد طلای خودتون وام دریافت می کنید.

دریافت وام طلا شرایط خاص و پیچیده ای ندارد. شما میتوانید معادل طلایی که به ضمانت میگذارید، وام دریافت کنید. این پرداخت هیچگونه ضامن ، چک یا سفته ای نیاز ندارد، در واقع طلای شما ضامن شماست. زمان باز پرداخت آن به انتخاب شما هست و می توانید اقساط خود را از 4 الی 24 ماه به کارشناسان تامین سرمایه اُمگا مشخص کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت وام طلا می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه تامین سرمایه اُمگا استفاده کنید. برای مشاوره دیگر خدمات ما از جمله وام با ضمانت خودرو و سیم کارت می‌توانید با شماره 09128239117 و 09120516792 تماس بگیرید.

زمان باز پرداخت وام طلا:

بعد از درخواست وام طلا از موسسه تامین سرمایه اُمگا شما می توانید زمان بازپرداخت خود را به صورت اقساطی بین ۴ الی ۲۴ ماه شما کنید.

با پرداخت هر قسط از وام خود به همان میزان، از طلای خود را دریافت نمایید.

پس از دریافت وام، شما به میزانی که وام خود را تسویه می کنید به همان میزان هم از طلای خود را تحویل میگیرید.
شما بعد از پرداخت هر قسط وام خود می توانید به ارزش مبلغ پرداخت شده، از طلایی که ضمانت گذاشتید، دریافت کنید.

اگر شما به مباغ ۳۰ میلیون تومان وام دریافت کرده اید. بعد از پرداخت هر قسط از وام خودتون، می توانید به ارزش مبلغ پرداخت شده، از طلای خودتون رو دریافت کنید.

برای مثال : اگر شما ۹ میلیون تومان وام دریافت کرده اید هنگامی که پرداخت اقساط شما به ۳ میلیون برسد، معادل یک سوم طلای خود را تحویل میگیرید ، و به همین ترتیب به میزان پرداختی شما قسمتی از طلا خود را دریافت میکنید، در انتها در روز تسویه کل طلای ضمانت شما به شما بازگردانده خواهد شد.

۱۰۰ درصد از ارزش طلا، وام بگیرید

گروه تامین سرمایه اُمگا به دارندگان طلا و جواهرات و سکه برابر با ٪۱۰۰ ارزش طلای شما، وام طلا می دهد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام با ضمانت طلا چیست؟

این وام نیاز به ضامن، چک و سفته ندارد و طلا تنها ضامن وام است.

قابل توجه تمامی متقاضیان گرامی تمامی طلاهای ضمانتی در جهت امنیت هر چه بیشتر طلای شما در صندوقچه امانات بانک نگهداری می شوند .

در زمان اخذ وام با متقاضی قرارداد اخذ وام با ترهین طلا منعقد می گردد.که اقساط وام بر حسب توانایی پرداخت متقاضی تنظیم می گردد.

به طور کلی مدارک مورد نیاز برای دریافت این وام به این صورت است:

 • فاكتور خريد طلایی که قسط زمانت آن را دارید
 • كارت ملی متقاضی دریافت وام طلا

برای اطلاعات بیشتر در مورد مدارک مورد نیاز برای دریافت وام طلا می توانید این مقاله را مطالعه نمایید.

شما با در دست داشتن طلا و مراجعه حضوری به موسسه تامین سرمایه اُمگا میتوانید در کمتر از ۵ دقیقه وام خود را دریافت نمایید. دریافت این وام به صورت آنی میباشد.

مراحل دریافت وام طلا از موسسه تامین سرمایه اُمگا

دریافت وام طلا مراحلی طولانی ندارد و فقط گیر نیست. به صورت کلی مراحل دریافت این وام از موسسه اُمگا به این صورت می باشد:

 1. مراجعه حضوری به دفتر تامین سرمایه اُمگا (آدرس دفتر)
 2. بررسی وزن و اصالت طلا شما
 3. برسی مدارک مورد نیاز
 4. عقد قرارداد رسمی
 5. دریافت وجه وام در کمتر از ۱ ساعت

مزیت دریافت وام با ضمانت طلا از موسسه اُمگا

 1. ۱۰۰ درصد از ارزش طلای خودتون از ما وام بگیرید
 2. می توناید اقساط وام طلا را بین ۴ الی ۲۴ ماه مشخص کنید
 3. با پرداخت هر قسط به همان میزان، از طلای خود را دریافت نمایید
 4. گروه تامین سرمایه اُمگا وام شما در کمتر از ۱ ساعت پرداخت میکند

در شرایط کنونی دریافت وام تبدیل به امری سخت و غیر ممکن شده، ولی با این حال همه ی عموم مردم میتوانند با به ضمانت گذاشتن طلا ، سکه و جواهر خود وام دریافت کنند. وام طلا در واقع ساده ترین و دردسترس ترین نوع از وام ها میباشد، زیرا همه ما مقداری طلا در منزل داریم که میتوانیم با به ضمانت گذاشتن آن وام فوری و بدون ضامن دریافت کنیم.

موسسه تامین سرمایه اُمگا به دارندگان طلا و جواهرات و سکه به میزان ۱۰۰ درصد ارزش طلا به عنوان وام فوری می دهد.

پرداخت وجه وام در کمتر از ۱ ساعت انجام می شود

بعد از ارسال مدارک مورد نیاز برای دریافت وام طلا، گروه تامین سرمایه اُمگا وام شما در کمتر از ۱ ساعت پرداخت میکند.

بیشتر بخوانید : باسکول دیجیتال

توضیحی درباره وام و نحوه پرداخت آن

وام نوعی قرض دادن پول سود دار می باشد. که در زمان مشخص شده ای این باز پرداخت ها به همراه سود باید از سوی وام گیرنده انجام پذیرد. وام دهنده وجه نقدی را به وام گیرنده می دهد. توافقی بین این دو شخص صورت می پذیرد تا در مدت زمانی معلوم ، وام گیرنده این مبلغ را به وام دهنده پس دهد.

تمامی صحبت های انجام شده می تواند در قالب قرار دادی بین وام گیرنده و وام دهنده به امضا برسد. این قرار داد شامل مدت زمان تعیین شده برای باز پرداخت اقساط وام از سوی وام گیرنده و مبلغ سود وام پرداختی از سوی وام دهنده می باشد.

وام گیرنده موظف است در مدت معین شده ، اقساط باز پرداخت وام خود را به وام دهنده ، باز گرداند. مبلغ وام و مدت زمان باز پرداخت اقساط کاملا امری توافقی بین وام گیرنده و وام دهنده می باشد. که همان طور که گفته شد می تواند در قرار دادی مشخص شده ، به امضا برسد.

همه ما می دانیم که موسسات مالی و اعتباری و بانک ها ، برای بر طرف ساختن مشکلات مالی مردم  ، وام می دهند. اما این را هم می دانیم که دریافت وام از موسسات مالی و اعتباری و بانک ها ، چه زحمتی برای ما خواهد داشت. می دانیم که باید ضامن های متعدد ، چک و سفته و حتی وثیقه برای ضمانت باز پرداخت اقساط خود به بانک ها و موسسات مالی و اعتباری دهیم.

که این امر مدت زمان طولانی از وقت ما را خواهد گرفت. در صورتی که شما می توانید با مراجعه به گروه تامین سرمایه امگا بدون هیچ درد سری و در کم تر از یک ساعت وام طلای خود را در یافت نمایید.

صرف نظر از پرداخت وثیقه و چک و سفته ، ما نیز باید مدت زمانی را در انتظار پرداخت وام از سوی موسسات مالی و اعتباری و بانک ها ، بمانیم. که همین نیز ممکن است نوش دارو بعد از مرگ سهراب شود و وام در یافتی اصلا گره ای از کار ما باز نکند.

حتی ما نمی توانیم مدت زمان باز پرداخت اقساط خود را مشخص نماییم. این یکی دیگر از معایب در یافت وام از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری می باشد. هم چنین سود های کلان و نجومی که بانک ها و موسسات مالی و اعتباری از ما در یافت می نمایند ، ممکن است مشکلات اقتصادی دیگری برای ما به وجود بیاورند.

اما گروه تامین سرمایه امگا کار وام گیری را راحت کرده است. در صورتی که طلا داشته باشید می توانید به گروه تامین سرمایه امگا مراجعه کنید و وام آن را دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید : باسکول آویز

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت وام طلا می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه تامین سرمایه اُمگا استفاده کنید. برای مشاوره دیگر خدمات ما از جمله وام با ضمانت خودرو و سیم کارت می‌توانید با شماره 09128239117 و 09120516792 تماس بگیرید.

سخنی کوتاه درباره گروه تامین سرمایه امگا

گروه تامین سرمایه امگا با در نظر گرفتن شرایط فعلی اقتصادی مردم ، نیاز ها و خواسته های آن ها ، توانسته با دادن وام طلا شرایط آسان تری جهت رفاه حال مردم پدید آورد. شما می توانید جهت در یافت انواع وام ها اعم از وام طلا ، وام با ضمانت خودرو ، وام با ضمانت خودرو کار کرده و وام با سیم کارت ، به این گروه مراجعه نمایید.

گروه تامین سرمایه امگا با در نظر گرفتن ارزش روز طلای شما به هر مقدار که باشد ، این امکان را به شما می دهد تا به ارزش صد در صد طلای خود وام با ضمانت طلا دریافت نمایید. باز پرداخت این وام در حد فاصل چهار الی بیست و چهار ماه صورت می پذیرد که این امر کملا از سوی شما انتخابی می باشد و هیچ اجباری در آن نیست. در این صورت هم مشکل مالی شما بر طرف شده است و هم نیازی به فروش طلا یتان نمی باشد.

هم چنین نیازی نیست تا جهت در یافت وام به موسسات مالی و اعتباری یا بانک ها مراجعه نمایید. خبری هم از چک و سفته و وثیقه یا صف طولانی انتظار جهت اخذ وام نمی باشد.

در صورتی که شما جهت فروش طلای خود به قیمت روز اقدام نمایید ، طلا فروش ، طلای شما را به قیمت طلای آب شده و بدون اجرت از شما خریداری می نماید که همین امر سبب می شود تا از ارزش طلای شما کم شده و سرمایه خود را از دست بدهید.

فروش طلا بدون اجرت ساخت ، علاوه بر متضرر شدن مالی شما به علت فروش طلا ، باعث از دست دادن سرمایه نیز می شود.

توجه کنید که گروه تامین سرمایه امگا اصلا نیازی بر این نمی بیند که شما طلای خود را با کلی ضرر بفروشید. هم چنین مسیری راحت برای اخذ وام طلا برای شما در نظر گرفته است. گروه تامین سرمایه امگا ، همیشه سعی داشته است تا راهی آسان و خدماتی بی نظیر به شما عزیزان ارائه دهد.

زمان باز پرداخت وام طلا

پس از در خواست وام از گروه تامین سرمایه امگا ، شما می توانید باز پرداخت قسط های خود را در حد فاصل چهار الی بیست و چهار ماه انجام دهید. همان طور که پیش تر گفته شد ، مدت زمان باز پرداخت کاملا از سوی شما انتخابی می باشد. گروه تامین سرمایه امگا هیچ اجباری برای تعیین مدت زمان باز پرداخت اقساط برای شما نخواهد داشت.

لازم به ذکر می باشد که شما با باز پرداخت هر قسط می توانید تکه ای از طلای خود را که به ارزش باز پرداخت شما می باشد ، از موسسه دریافت نمایید.

به طور مثال اگر شما اگر ده میلیون تومان وام دریافت کرده اید ، می توانید در ازای باز پرداخت تا سقف سه میلیون تومان ، طلای خود را که به ارزش سه میلیون تومان می باشد ، از موسسه دریافت نمایید. این مسئله همان طور که طلا و سرمایه شما را حفظ می نماید نیز سبب می شود تا بتوانید طلای خود را در مدت زمان تعیین شده (چهار الی بیست و چهر ماه) دریافت و در صورت نیاز استفاده نمایید.

چرا برای اخذ وام با ضمانت طلا به گروه تامین سرمایه امگا مراجعه نماییم؟

گروه تامین سرمایه امگا ، به دارندگان طلا ، سکه و جواهر به ارزش صد درصد آن ها وام می دهند. ضمن این که وام طلا نیاز به سفته ، چک و ضامن ندارد. هم چنین از روزی که طلای شما به عنوان ضمانت به موسسه تحویل داده شود ، در صندوق امانات بانک محفوظ مانده و ضرر و زیانی متوجه طلای شما نخواهد شد.

شما نیز می توانید به صورت اختیاری مدت زمان باز پرداخت اقساط وام خود را بین چهار الی بیست چهار ماه معین کنید. یا در صورت پرداخت مبلغی از وام خود ، طلای خود را به همنا ارزش در یافت نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت  وام طلا از گروه تامین سرمایه امگا

شما جهت دریافت وام طلا از گروه تامین سرمایه امگا فقط به فاکتور خرید طلا هایی که قسط ضمانت آن را دارید و کارت ملی شخص متقاضی نیاز دارید. و خبری از ضامن های متعدد و سفته و چک و وثیقه های کلان نمی باشد.

پس از ارائه مدارک مورد نیاز به گروه تامین سرمایه امگا، قرار دادی بین شما و این گروه نوشته و امضا خواهد شد که یک نسخه از آن نزد شما باقی خواهد ماند تا زمانی که در مدت مشخص شده توسط خودتان ، کلیه اقساط وام خود را پرداخت نمایید.

لازم به ذکر است که هر زمان ، هر مقدار از اقساط خود را که پرداخت کنید و مبلغ پرداختی از سوی شما با ارزش تکه ای از طلایی که ضمانت وام شما را کرده است، برابری کند، می توانید آن را از گروه تامین سرمایه امگا باز پس گیرید.

مراحل دریافت وام طلا از گروه تامین سرمایه امگا

روند این مراحل اصلا کار دشوار و سختی نمی باشد ، زیرا فقط لازم است شما با مراجعه حضوری به گروه تامین سرمایه امگا هر مقدار طلا که شامل جواهرات ، سکه و هر کالای ارزشمندی که از جنس طلا باشد را به همراه کاغذ خرید آن ها به همراه داشته باشید.

پس از آن متخصصین گروه تامین سرمایه امگا به بررسی وزن و اصالت طلای شما می پردازند. سپس مدارک مورد نیاز که پیش تر گفته شد مورد بررسی قرار گیرد. هم چنین اصالت طلای شما ارزیابی می شود.

شما با گذراندن مراحل ذکر شده، قطعا در کم تر از یک ساعت وام طلای خود را دریافت می نمایید.

بین شما و گروه تامین سرمایه امگا قرار دادی منعقد می گردد که مقدار طلای شما در آن نوشته خواهد شد ، هم چنین مدت زمان باز پرداخت اقساط که شما معین کرده اید ، در آن ذکر می شود. پس از گذراندن این مراحل که به نظر زیاد طولانی هم نمی آید و شاید یک ساعت زمان شما را در یک روز بگیرد ، وام خود را در یافت خواهید نمود.

شما به همین راحتی بدون رفت و آمد خسته کننده و بدون هیچ مدرک خاص دیگر مانند چک و سفته و وثیقه یا ضامنین ، می توانید از گروه تامین سرمایه امگا ، وام طلا دریافت نمایید.

قطعا گروه تامین سرمایه امگا ، راهی آسان تر جهت اخذ وام نسبت به بانک ها و موسسات مالی و اعتباری می باشد. چون علاوه بر نخواستن چک و سفته و وثیقه یا ضامنی دیگر ، شما می توانید کاملا اختیاری مدت زمان باز پرداخت اقساط وام طلای خود را مشخص نمایید ( چهار ماه تا دو سال) . هم چنین نیازی نیست که در صف طویل انتظار برای نوبت دهی وام بمانید و در کم تر از یک ساعت وام با ضمانت طلای خود را در یافت می نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت وام طلا می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه تامین سرمایه اُمگا استفاده کنید. برای مشاوره دیگر خدمات ما از جمله وام با ضمانت خودرو و سیم کارت می‌توانید با شماره 09128239117 و 09120516792 تماس بگیرید.

مزیت دریافت وام طلا از گروه تامین سرمایه امگا چه می باشد؟

همان طور که پیش تر به دفعات گفته شد ، شما به ارزش صد در صد طلای خود وام در یافت می کنید ، این به معنای آن است که ارزش طلای شما با اجرت محاسبه شده و مانند زمان فروش طلا بر اساس مبلغ خام و آب شده طلا ، نمی باشد.

وام طلا یکی از راه کار های پیش رو جهت در یافت وام می باشد. که علاوه بر عدم فروش طلا، به حفظ سرمایه ما نیز کمک می کند. قطعا از دست دادن سرمایه آن هم با کلی ضرر و زیان ، برای ما دردناک خواهد بود.

با توجه به تورم و قیمت طلای جامعه، قطعا جایگزین کردن آن سخت می باشد و گاها غیر ممکن !!!

باز پرداخت این وام بین چهار تا بیست و چهار ماه می باشد. این مدت زمان کاملا از سوی شما انتخابی بوده و تنها شما به عنوان وام گیرنده می توانید مدت زمان باز پرداخت اقساط وام خود را مشخص نمایید. شما نیز می توانید با پرداخت هر قسط مقدار طلای خود را که به ارزش باز پرداخت می باشد را دریافت نمایید.

از همه مهم تر این که گروه تامین سرمایه امگا ، وام شما را در کم تر یک ساعت به شما پرداخت می کنند و نیازی نیست که روز ها مانند بانک ها و موسسات مالی واعتباری ، در نوبت پرداخت وام بمانید .

تنها نیاز است که شما مقدار طلایی که می خواهید به عنوان ضمانت بر روی آن وام در یافت کنید را با کاغذ خرید و اصل کارت ملی خود به گروه تامین سرمایه امگا ببرید، آن وقت متوجه می شوید که چقدر سریع، وام با ضمانت طلا در یافت می کنید !!

اگر مقدار طلایی که داشتیم کم بود و امکان اخذ وام با ضمانت طلا برای ما فراهم نبود ، چه راه کاری پیشنهاد می دهید؟

خب قطعا به این فکر کرده اید که مقدار طلایی که به عنوان سرمایه دارید ، کم بوده و نمی تواند مشکلات مالی شما را بر طرف نماید. مبلغی را جهت خرید مجدد طلا ندارید و هر چه سریع تر نیز باید وام در یافت نمایید.

در پاسخ به این سوال شما گروه تامین سرمایه امگا جوابی جالب دارد. آیا شما خودرویی دارد؟ قطعا می توانید با مراجعه به گروه تامین سرمایه امگا ، وام با ضمانت خودرو در یافت نمایید. حتما از خودتان می پرسید که خودروی شما نو و صفر نیست ، از نظر گروه تامین سرمایه امگا این مسئله هیچ ایرادی ندارد. تنها کافی است به این گروه مراجعه نمایید تا از شرایط وام با ضمانت خودرو کار کرده مطلع شوید.

گروه تامین سرمایه امگا شرایط دیگری برای عده کسانی که مقدار طلای کمی دارند نیز در نظر گرفته است. این گروه از شما می پرسد که آیا سیم کارت همراه اول با کد یک یا دو دارید ؟

اگر جوابتان مثبت است ، شما نیز می توانید جهت در یافت وام با ضمانت سیم کارت به این گروه مراجعه نمایید.

جالب است بدانید کلیه وام های پرداختی از سوی گروه تامین سرمایه امگا ، بر اساس ارزش روز سرمایه شما اعم از طلا ، خودرو و سیم کارت می باشد. شما نیز می توانید کاملا اختیاری و بدون هیچ اجباری مدت زمان باز پرداخت وام خود را بین چهار الی بیست و چهار ماه مشخص نمایید.

هم چنین هیچ یک از وام های پرداختی از سوی گروه تامین سرمایه امگا ، شما مجبور به فروش سرمایه تان نمی کند.

پس معطل نکنید. قطعا اگر اکنون در حال خواندن ایم مطلب می باشید ، به فکر چاره ای هستید تا بدون از دست دادن سرمایه تان ، با پشتوانه و ضمانت آن ، بتوانید وام در یافت کنید.

همان طور که به دفعات خواندید ، گروه تامین سرمایه امگا قصد دارد تا آسان ترین و ممکن ترین راه را برای اذخ وام توسط شما ، به شما ارائه دهد.

حال وقت را هدر ندهید و بی معطلی و بدون تعلل ، به گروه تامین سرمایه امگا مراجعه کنید و وام طلا در یافت نمایید.

ما سعی کردیم کلیه دغدغه های فکری شما را بر طرف نماییم. قطعا اگر خودرو یا سیم کارت همراه اول با کد یک یا دو داشته باشید ، نیز می توانید وام در یافت کنید.

لازم به ذکر است که شما اگر جهت در یافت وام با ضمانت خودرو یا وام با ضمانت سیم کارت اقدام کنید ، نیازی نیست که خودرو یا سیم کارت خود را نزد گروه تامین سرمایه امگا به امانت بگذارید. بلکه در مدت باز پرداخت اقساط خود می توانید از سیم کارت و خودروی خود استفاده نمایید.

این هم از دیگر شگفتی های در یافت وام از گروه تامین سرمایه امگا برای شما عزیزان می باشد. این گروه همیشه با در نظر داشتن شرایط اقتصادی ، بهترین و آسان ترین راه را برای در یافت وام به شما پیشنهاد می دهد.

در صورت کسب اطلاعات بیش تر می توانید به قسمت های وام با ضمانت خودرو ، وام با خودرو ، وام خودرو ، وام با ضمانت خودرو کار کرده ، وام با سیم کارت ، وام با ضمانت سیم کارت و وام سیم کارت مراجعه نمایید.

شک نکنید که شما با گروه تامین سرمایه امگا نه تنها مجبور به فروش سرمایه خود نمی شوید ، بلکه می توانید به آن بی افزایید و اصطلاحا دو تای خود را چهار تا کنید!!!!

جالبی در یافت وام از گروه تامین سرمایه امگا این می باشد که شما هیچ محدودیت زمانی جهت باز پرداخت اقساط ندارید و مدت زمان باز پرداخت وام ، می تواند کاملا اختیاری و بنا به شرایط مالی خودتان ، از چهار ماه الی بیست و چهار ماه باشد.

شک نکنید که گروه تامین سرمایه امگا ، بیش تر از شما نگران سرمایه تان خواهد بود. زیرا با تعاریفی که شد ، شما تحت هیچ شرایطی مجبور به فروش یا از دست دادن ، طلا ، سیم کارت و یا خودروی خود نخواهید بود .

آیا هنوز هم جهت در یافت وام طلا مردد هستید ؟ آیا فکر می کنید فروش طلا آن هم با کلی ضرر خیلی بهتر از دریافت وام بر روی آن می باشد ؟ با در نظر داشتن آن که ، طلا فروش طلای شما را به قیمت طلای خام خواهد خرید و اجرت آن محاسبه نمی شود.

آیا فکر می کنید اگر جهت وام طلا اقدام نمایید ، امکان از دست دادن سرمایه تان وجود دارد ؟ چطور می توان وام گرفت و سرمایه را از دست داد ؟ وام طلا دست کم شرایطی فوق العاده آسان تر از در یافت وام از موسسات مالی و اعتباری و بانک ها دارد .

آیا به این فکر کرده اید که وام طلا چقدر می تواند به سرمایه اندوزی و پیشرفت شما کمک کند ؟ شما نه تنها سرمایه خود که طلا می باشد را از دست نمی دهید ، بلکه با اخذ وام ، به ارزش آن نیز می افزایید.

در صورتی که می خواهید مشکل املی خود را بر طرف کنید یا قصد گسترش کسب و کار خود را دارید ، بدون تعلل ، جهت در یافت وام ، به گروه تامین سرمایه امگا بروید و وام خود را در کم تر از یک ساعت آن هم با مدت زمانی مشخص شده از سوی خودتان برای باز پرداخت اقساط وام اخذ شده ، اقدام نمایید.

کلیه قرار داد های گروه تامین سرمایه امگا زیر نظر وکیلی کار بلد و مجرب نوشته و به امضا می رسد. هم چنین  طلای شما تا آخرین پرداخت قسط نزد صندوق امانات بانک باقی خواهد ماند

دریافت وام طلا

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت وام طلا می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه تامین سرمایه اُمگا استفاده کنید. برای مشاوره دیگر خدمات ما از جمله وام با ضمانت خودرو و سیم کارت می‌توانید با شماره 09128239117 و 09120516792 تماس بگیرید.

راه های ارتباطی

تلفن ثابت:

09128239117
09120516792

آدرس: تهران، خیابان فاطمی

مقالات مرتبط

4.6/5 - (126 امتیاز)
09128239117