دریافت وام با ضمانت سیم کارت

تیم ما بیش از ۱۴ سال است که در زمینه وام خودرو، وام طلا و وام سیم کارت فعالیت داشته است و در حال حاضر ۲ شعبه داریم. قابل توجه است که تمامی قرارداد های تامین سرمایه اُمگا زیر نظر وکیل انجام می شود و تمامی مراحل کار مشتری در یک روز انجام میشود و با بستن همزمان قرارداد وجه وام طلا واریز می شود.

برای دریافت وام سیم کارت می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه تامین سرمایه اُمگا استفاده کنید. برای مشاوره دیگر خدمات ما از جمله وام خودرو و وام طلا می‌توانید با شماره 09128239117 و 09120516792 تماس بگیرید.

وام سیم کارت

بسیار افراد برای اینکه طبق برنامه ریزی های زندگی خود ، مبلغ معینی را تعیین می کنند و برای جمع آوری هر چه زود تر آن تلاش می کنند. حتی در برخی موارد به کار های نادرست دست می زنند که در آخر به مشکل می خورند و بدهکار می شوند. اما یک روش بسیار سریع و کاملا درست در پیش روی شماست که در ادامه می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم. این مقاله در مورد وام سیم کارت است.

می توانید با یک تماس با ما از تمام وام ها و تسهیلات دیگر با شرایط آن ها آگاه شوید.

از همراهی شما تا انتهای این مقاله بسیار سپاسگذاریم.

برای دریافت وام سیم کارت می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه تامین سرمایه اُمگا استفاده کنید. برای مشاوره دیگر خدمات ما از جمله وام خودرو و وام طلا می‌توانید با شماره 09128239117 و 09120516792 تماس بگیرید.

تمامی مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول 0912 که خط آنها بالای 4 میلیون تومان ارزش داشته باشد می توانند تا 90% ارزش واقعی خط خود را تسهیلات با بازپرداخت تا 24 ماهه دریافت کنند.

اما وام سیم کارت چیست و چه مزایا و معایبی دارد. در قسمت زیر سر فصلی هایی در مورد وام سیم کارت برای شما آماده کرده ایم.

 • وام سیم کارت چیست؟
 • مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام سیم کارت
 • مراحل دریافت وام سیم کارت به چه صورت است؟
 • مزایا و معایب وام سیم کارت
 • وام سیم کارت به چه خط هایی تعلق می گیرد؟

وام سیم کارت

راه های ارتباطی

تلفن ثابت:

09128239117
09120516792

وام سیم کارت چیست؟

وام سیم کارت نوعی از دریافت وام است شما نسبت به ارزش سیم کارت خود ، 90 درصد آن را وام می گیرید. این وام می تواند در اقساط 4 ماه تا یک سال باشد با بهره ای ناچیز باشد که باید باز پرداخت شود. در نظر داشته باشید که سیم کارت های دائمی و خط های 0912 واجد به دریافت وام سیم کارت هستند. وام سیم کارت نسبت به رندی و پس شماره های بعدی آن تعیین ارزش قیمت می شود. در ضمن این قیمت گذاری نسبت به نیاز شما است شما می توانید آن را در صورت متنساب بودن سیم کارت خود آنرا بیشتر یا کمتر کنید ، که در آخر در صورت تمایل منتهی به دریافت وام سیم کارت می شود.

شما با زدن سند مالیکت سیم کارت خود به نام شرکت مذکور ، نسبت به ارزش آن در حدود 90 درصد آن را می توانید وام بگیرید. در نظر داشته باشید که این وام فقط به خط های همراه اول و دائمی 0912 تعلق داده می شود.

همچنین این وام در کوتاه ترین زمان ممکن ، یعنی زیر یک ساعت با داشتن مدارک مورد نیاز ، صورت میگیرید و پول و مبلغ واجد ، به حساب یا کارت بانکی شما واریز می شود.

بیشتر بخوانید : تجهیزات آزمایشگاه گچ

شرایط اعطای وام سیم کارت :

1- ارزش خط بالای 4 میلیون تومان باشد(لازم به ذکر است که این طرح برای کدهای 1 و 2 همیشگی است)

2- در 6 ماه اخیر تغییر نام روی خط شما نبوده باشد

3- در 3 ماه گذشته اقدام به تعویض سیم کارت نکرده باشید

مدارک لازم جهت دریافت وام روی خط 0912 :

1- حضور مالک سیم کارت به همراه مدرک شناسائی معتبر(کارت ملی یا گواهینامه یا شناسنامه جدید)

2- سیم کارت مورد نظر که قصد گرفتن تسهیلات روی آن را دارید.

وام سیم کارت

مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام سیم کارت

در دریافت وام سیم کارت ، مدارک خاصی مورد نیاز نیست و بسیار ساده هستند که به شرح زیر هستند.

 1. حضور صاحب سیم کارت در دفتر
 2. همراه داشتن کارت شناسایی (ملی)
 3. همراه بودن خود سیم کارت
 4. در صورت نیاز ، همراه داشتن سند مالکیت سیم کارت

در نظر داشته باشید که در دریافت وام سیم کارت ، هیچ گونه ضامن ، چک ، سفته و موارد خاص دیگر نیاز نیست و فقط باید موارد بالا در حین درخواست وام سیم کارت با متقاضی همراه باشد.

همچنین بعد از حضور مدارک ، تمامی کار در کوتاه ترین زمان ممکن ، در حدود 1 ساعت انجام و مبلغ درخواست شده به حساب و شماره کارت داده شده متقاضی ، واریز می شود.

بیشتر بخوانید : رنگ استخر

وام سیم کارت

مراحل دریافت وام سیم کارت به چه صورت است؟

همواره برای دریافت وام سیم کارت می توانید با یک تماس تمام اطلاعات و سوالات متداول خود را از کارشناسان ما در وام امگا بپرسید. در قسمت زیر تمام مراحل دریافت وام سیم کارت را به شما خواهیم گفت.

 • تماس با کارشناس مربوطه در جهت ارزش گذاری قیمت سیم کارت
 • سوال کردن در جهت دریافت مدارک مورد نیاز برای دریافت وام سیم کارت
 • گرفتن وقت قبلی برای دریافت وام و تسهیلات مربوطه
 • آماده کردن مدارک و حضور در دفتر و شعاب دریافت وام سیم کارت
 • انجام امور دفتری و اداری در جهت درخواست وام
 • دریافت وام سیم کارت

در نظر داشته باشید که تمام این مراحل پس از حضور در دفتر دریافت وام سیم کارت ، در صورت آماده بودن تمام مدارک مورد نیاز و مربوطه ، به طور کلی بین نیم ساعت تا یک ساعت زمان می برد و شما به پول و مبلغ مورد نیاز خود خواهید رسید.

بیشتر بخوانید : پخش رنگ 

وام سیم کارت

مزایا و معایب وام سیم کارت

اولین مزایای آن این است که در کوتاه ترین زمان ممکن به وام سیم کارت خود می رسید. در صورت آماده بودن تمامی مدارک مورد نیاز در جهت درخواست وام سیم کارت ، در تایمی حدود نیم ساعت تا یک ساعت برای شما کار های ثبتی و دفتری انجام شده و مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز می شود.

از مزایای دیگر وام سیم کارت این است که شما به هیچ گونه تضمینی اعم از شخص ضامن ، چک ، سفته و یا سایر مدارک تضمینی دیگر نیاز نیست برای دریافت وام ارائه دهید.. شما فقط با ارئه مدارک گفته شده و سند مالکیت خود به به شعبه و دفتر مذکور ، واجد دریافت وام سیم کارت هستید.

برقراری ارتباط برای تمام افراد باتلفن همراه یک مسئله حیاتی شده و نیاز است که شما در تلفن همراه خود سیم کارت جهت ارتباط برقرار کردن داشته باشید. از مزایای دیگر دریافت وام سیم کارت این است که ، سیم کارت در نزد خود شما باقی می ماند و می توانید از آن استفاده کنید. با زدن سند مالکیت آن به نام شرکت مذکور سیم کارت به خود شما داده می شود. در ضمن با تمام اقساط و بازپرداخت کامل وام مربوطه ، سند مالیکت دوباره به نام خود شما باز میگردد.

بیشتر بخوانید : لوله برق PVC خم سرد

وام سیم کارت

در ضمن از مزایای دیگر آن نسبت به افزایش قیمت ها در هر روز ، ارزش افزوده آن نیز حساب به عمل می آید. یعنی شما جدای دریافت وام سیم کارت و تسهیلات مربوطه میتوانید از مزایای ارزش افزوده آن در آینده بهره مند شوید.

از نظر برخی افراد معایب این کار این است که ، شما با زدن نام سند مالکیت سیم کار خود به این شرکت ها ، بعدا دچار مشکل می شوید. شرکت و تیم ما ، یعنی وام امگا و سایر شرکت های معتبر ، همواره با داشتن مجوز های مربوطه و داشتن سابقه طولانی در این حوزه ، همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان خود است. شما فقط سندی را در نزد شرکت امانت دارید در قبال آن امانت داری ، مبلغی را دریافت می کنید. پس جای هیچ نگرانی نیست و هیچ اتفاق ناگواری برای سیم کارت ارزشمند شما نخواهد افتاد.

وام سیم کارت به چه خط هایی داده می شود؟

از مهم ترین سوالاتی که پرسیده می شود این است که ، این وام به چه خط هایی تعلق می گیرد و چه قیمت هایی را به آن ارزش می دهند.

اول اینکه این وام فقط برای دارندگان متقاضیان سیم کارت های دائمی 0912 تعلق می گیرد. و اینکه به هیچ سیم کارت دیگری مانند ایرانسل ، تالیا و رایتل تعلق نمی گیرد. حتی با شرایطی چون رند بودن خط ، دائمی بودن خط ، ارزشمند قیمت بالا بودن خط ، متعلق به استان های خوش رند و … شما فقط می توانید با سیم کار های همراه اول با پیش شماره 0912 دائمی درخواست وام سیم کارت دهید.

اکثر این سیم کارت های برای چند سال قبل هستند و خب از ارزشمندی و رند بودن خاصی برخودار هستند که باعث می شود سیم کارت شما محبوب شناخته شود و به آن در بازار قیمت های بالایی داده شود که همانطور که گفته شد می توان از مزایای ارزش افزوده آن نیز بهره مند شد.

اما قیمت های سیم کارت به چه صورت تعیین و ارزش گذاری در جهت دریافت وام سیم کارت می شود؟ در ادامه قسمت را آماده کردیم یک رنج معمولی از قیمت های حال حاظر در ایران را داشته باشید.

بیشتر بخوانید : خرید آهن در مشهد

وام سیم کارت

 • وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۱               از    ۱۵ میلیون به بالا

 • وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۲               از    ۱۰ میلیون به بالا

 • وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۳               از     ۵ میلیون به بالا

 • وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۴               از    ۳ میلیون به بالا 

در نظر داشته باشید که این قیمت ها حداقل هستند و بایستی یا به صورت حضوری و یا تماس با کارشناسان ما ارزش گذاری دقیق آن صورت بگیرید. البته در نظر داشته باشید که در صورت متناسب بودن خط شما برای دریافت وام سیم کارت ، مبلغ آن نسبت به نیاز متغیر است و می توانید آن را حتما اعلام کنید.

ار طرفی اقساط وام سیم کارت نسبت به شرایط موجود و درخواست خود متقاضی ، از 4 ما است تا 12 ماه یا همان یکسال ، که با بهره بسیار نا چیز شما میتوانید از وام سیم کارت خود با ارزش خوب آن بهره مند شوید. پس از اتمام اقساط و مبلغ دریافتی به شرکت مذکور ، سند سیم کارت شما به طور کامل به نام خودتان برگردانده می شود.

برای قیمت و ارزش گذاری سیم کارت خود می توانید با شرکت ما ، یعنی وام امگا در صورت تمایل در ارتباط باشید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن ارزش گذاری سیم کارت شما را انجام می دهند تا نسبت به نیاز خود اقدام به دریافت وام سیم کارت کنید. شرکت با داشتن سابقه بیشینه در زمینه ارائه وام طلا ، خودرو ، سیم کارت و … همواره بدنبال این بوده تا کنار برطرف کردن نیاز مشتریان خود ، آن ها از این موضوع راضی و با خیال آسوده درخواست وام سیم کارت و سایر آن ها را کنند.

بیشتر بخوانید : لوله برق pvc خم گرم

وام سیم کارت

نحوه باز پرداخت اقساط وام سیم کارت :

مشتریان محترم میتوانند پس از دریافت وام خود با توجه به میزان مبلغ از 4 الی 24 ماه بازپرداخت خود را انجام دهند.

سوالات متداول :

1-آیا غیر حضوری امکان دریافت وام هست؟

خیر درحال حاضر فقط امکان دریافت وام به صورت حضوری میسر است.

2-سود وام به چه صورتی محاسبه میشود؟

سودی که به وام واگذار شده تعلق میگیرد به صورت 3 درصد ماهانه و یک کارمزد اولیه محاسبه میشود.

3-آیا امکان شرایط کمتر از 4 ماه وجود دارد؟

خیر کمترین حالت شرایط از 4 ماه می باشد.

4-درصورتی که قصد تسویه زودتر از موعد مقرر داشته باشم چه طور محاسبه میشود؟

اگر زودتر از 4 ماه باشد سود 4 ماه محاسبه میشود و بیشتر از آن به همان اندازه که گذشته محاسبه میگردد.

بیشتر بخوانید: هوشمند سازی ساختمان

وام سیم کارت

برای دریافت وام سیم کارت می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه تامین سرمایه اُمگا استفاده کنید. برای مشاوره دیگر خدمات ما از جمله وام خودرو و وام طلا می‌توانید با شماره 09128239117 و 09120516792 تماس بگیرید.

1.8/5 - (6 امتیاز)
09128239117